Objevujte vesmír a zemi

2., 4. a 5. patro

Velkým třeskem odstartujete svou vesmírnou odyseu. Elevátorem vás zavezeme do podzemní výzkumné laboratoře v Argentině, abyste se mohli stát svědkem zrození života na Zemi. Odtud se vydáte na prehistorickou pouť do světa dinosaurů. 

Cesta zpět do současnosti má svá úskalí. Musíte si zkalibrovat všech pět smyslů a když se vám to nepovede, ocitnete se v budoucnosti, ve světě Avatarů. Návrat z budoucnosti do roku 2022 bude náročný a někteří mohou uvíznout v časoprostoru, kde hranice boří světlo a vzdálenost je pouhým pojmem. 

Musíte srovnat obě hemisféry, poznat skladbu těla, naučit se ovládat svého Avatara či řídit vesmírnou loď.  Teď už se to podaří – zpátky na Zemi, rok 2022.

Na planetě Zemi se ale dlouho neohřejete, vaše vesmírná pouť má pokračování. 

V 5. podlaží na vás čeká krásné prostředí, plné světelných efektů a vynálezů, které ovlivnily lidstvo. Díky našim třem teleportům budete znovu putovat vesmírným prostorem a čeká na vás tajemný labyrint. Pozor, blíží se závěrečné přistání na Zemi.

Přesedněte do balónu a proleťte se na závěr naší show nad animovanou africkou divočinou, váš dokonalý VR zážitek umocní simulace pohybu balónu ve vzduchu. 

O poslední adrenalinový zážitek se pak postará virtuální procházka po vrcholech skal či zavěšených lanových mostech.

2. patro

Kvantario Let balónem

let balónem

Kvantario ZOO

ZOO

Kvantario Skály

Skály

4. patro

5. patro