OBJEVUJTE SVĚT A TECHNOLOGIE

1. patro

Přeneste se do virtuálního světa moderních technologií, superrychlých strojů, zářivých metropolí, světa módy, filmu či hudby. Objevte fascinující příběh lidského pokroku. 

Čeká na vás virtuální horská dráha, laserový videomapping, jízda na VR simulátorech. Pokud jste hudebními fanoušky, můžete se v rytmu hudby protáhnout u jedné z nejúspěšnějších her dnešní doby Beat Saber. 

Jinde vás VR brýle přenesou do hlavních metropolí světa a věhlasných galerií. Milovníci módy si užijí přehlídky světových módních značek včetně Prady. 

Nevěříte, že virtuální realita vám může navodit šokující adrenalinový zážitek, až vám zkoprní nohy? Náš virtuální výtah vás vynese do posledního patra mrakodrapu, abyste následně zkusili přejít visutou lávku. Patříte k těm nejodvážnějším, kteří si troufnou skočit z mrakodrapu?

Pro další dávku adrenalinu si můžete dojít do našeho podmořského světa, kde se můžete setkat tváří v tvář s bílým žralokem. Ale jestli už toho bylo na vás až příliš, v hlubinách exotických moří a oceánů se můžete kochat korály, sledovat hejna pestrobarevných rybek nebo zaplavat s delfíny. Je to fantastický zážitek, který ukazuje neuvěřitelné možnosti a budoucí směr VR technologií. 

Kvantario Horská dráha

Horská dráha

Dějiny země

Kvantario Semínko

Semínko

Cesta světla

Kvanario Rakety

Rakety

Cestování v čase

Kvantario Auto moto

Auto moto

Čas a rychlost

Kvantario Hudba

Hudba

Světlo a zvuk

Kvantario Kino

kino

Jak zaznamenat čas

Kvantario Metropole

Metropole

Móda a záře metropolí

Kvantario Mrakodrap

Mrakodrap

Příběh světla

Kvantario Mořský svět

Mořský svět

Svět vln